Przejdź do głównej zawartości

Oczy zwierciadłem duszy - jak mieć piękne i długie rzęsy?

Co zrobić, aby rzęsy były mocne, zdrowe, pięknie podkreślały oczy i był jak przysłowiowe firanki? Sposobów na taki efekt jest dosyć sporo. Dla wrażliwych oczu najbardziej zalecane są domowe i naturalne metody, dla tych mniej wrażliwych przedłużanie u kosmetyczki lub gotowe odżywki do rzęs.

Najbardziej znanym naturalnym sposobem na wzmocnienie i odżywienie rzęs jest stosowanie oleju rycynowego. Metoda ta była znana już od wieków. Regularne i długotrwałe stosowanie tego środka naprawdę pozytywnie wpływa na wygląd rzęs. Pamiętaj jednak, aby olej nie dostał się podczas aplikacji do oczu i ich nie podrażnił.

Oprócz kuracji z użyciem oleju rycynowego wiele dziewczyn i kobiet decyduje się na gotowe preparaty, które można dostać w aptekach lub drogeriach. Jeśli chcesz postawić na taką metodę osiągnięcia pięknych i długich rzęs, lepiej sięgnij po produkty apteczne. Mają zdecydowanie lepsze składy i odznaczają się dużo efektywniejszym działaniem. Drogeryjne odżywki dają spektakularne efekty w krótkim czasie, jednak rezultat ten znika razem z końcem stosowania środka. Produkty takie często także podrażniają oczy.

Dziewczyny, które nie chcą zbyt długo czekać na efekty stosowania odżywek decydują się na przedłużanie rzęs u kosmetyczki. Metod jest wiele i każda daje spektakularne rezultaty. Jednak i ten sposób posiada zarówno wady, jak i zalety. Niektóre metody mogą osłabiać rzęsy i trzeba je regularnie powtarzać, aby utrzymać efekt.

Istnieje więc wiele sposobów, aby wzmocnić, pogrubić i wydłużyć rzęsy. Każdy powinien wybrać ten dostosowany pod swoje indywidualne potrzeby i wymagania.

Polecany produkt : VOLUME MILLION SO COUTURE


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Spektakularna objętość i synonim kobiecości - maskara L'Oréal Paris Volume Million Lashes So Couture

To z pewnością jeden z najbardziej kultowych i rozpoznawalnych kosmetyków marki L'Oréal, a jednocześnie jeden z najlepszych drogeryjnych tuszy do rzęs. Mowa oczywiście o maskarze L'Oréal ParisVolume Million Lashes So Couture. Produkt ten daje efekt rozdzielonych, pogrubionych i wydłużonych rzęs. Znają go kobiety na każdym kontynencie i zdecydowana większość z nich jest nim zachwycona.
Maskara Volume Million Lashes So Coutureidealnie sprawdza się zarówno na co dzień, jak i na większe wieczorowe wyjścia. Dzięki niej oczy stają się zmysłowe i wyraziste. Maskara nie naraża rzęs na sklejenie i efekt "pajęczych nóżek", którego boi się większość kobiet. Rzęsy po jej zastosowaniu są lekkie, elastyczne, naturalne, ale mogą być też bardzo spektakularne, dzięki możliwości budowania intensywności.
Na rynku dostępnych jest kilka odmian maskary L'Oréal ParisVolume Million Lashes So Couture. Każdy model posiada silikonową szczoteczkę, różnych rozmiarów i kształtów. Opakowania s…